Srpen 2007

Za 5 minut 12 3. díl

31. srpna 2007 v 10:42 | Negi |  FF - Za 5 minut 12
"Počkej! Ne! Nemusíš to dělat!" zapřu se když uvidím že mi chce Tom za každou cenu pomoct. "Ale já chci," nakloní se ke mně blíž než je zdrávo. Zmateně pohlednu na hodiny je přesně za 5 minut 12. Poté pohlednu na Ester. Ta mi jen gesty naznačí a něco dělám. Pohlédnu z5 na Toma, ten mě stále zaujatě pozoruje a čeká co bude. Nic mu neřeknu jen se k němu o milimetříček přiblížím. Pochopí to. Uchopí mou tvář do dlaní a něžně otře rty o ty mé. Lehce oddálím rty od sebe, aby mohl jazykem proniknout do mých úst.
Líbání s Tomem si plnými doušky užívám. Lehce pootevřu oči abych se na něj mohla podívat. On má oči zavřené! Vypadá tak … nádherně!!!
Z povinných 3 minut se vyklube 10 minut něčeho nepopsatelně nádherného.
"Už musím," řeknu smutně a slezu z barové židličky. "Díky," poděkuju mu, líbnu ho letmo na rty a dám se na odchod. "Počkej!" křikne za mnou. Jen se otočím ve dveřích. "Uvidím tě ještě někdy??" zeptá se s napětím v hlase. "To se uvidí," řeknu neurčitě a zmizím s klubu.
Venku už na mě čekajá holky.
"Tak navalte prachy!" rozesměju se. Všechny mi znechuceně peníze předají. "Stejně pořád nemohu uvěřit že ses líbala s Tomem Kaulitzem," koukne na mě nevěřícně Esťa. "Závist je sfiň co?" drbnu do ní. "Tsss!!" zasyčí pobaveně.
Obě se rozloučíme se Sharlot a Elen a obě se vydáme na jinou stranu. Já jdu pochopitelně s Ester.
"Hele a opravdu to byl Tom?" nechce mi pořád věřit. "Vždyť ti to řikám! Byl to on!!" potvrdím. "Ale na vás byl opravdu dobrej pohled," uchechtne se. "Tě úplně svlíkal pohledem a potom jak jste se líbali. Vypadalo to jako by byl úplně vedle. Byli jste do sebe zakousnutí! Sakra! Já ti tak závidím!" drbne mě do ramene a pak obejme. "Sakra Ester neříkej mi že seš do něj pořád zblázněná!" zarazím se. "Newím! Když on je pořád tak sexy!" rozbrečí se. Odlepím se od ní a podívám se ji do očí. Má je plné slz které se za každou cenu derou ven. "Jejda Esťo máš kluka, jste spolu zasnoubení, budete se brát! Uklidni se!" zatřesu s ní. "Jo máš pravdu," utře se slzy. "Už sem v poho!" usměje se. "Ale stejně ti závidím!" vyplázne na mě jazyk a dá se na odchod ke svému bytu, ve kterém na ni čeká člověk, který ji miluje! Na mě tam maximálně čeká papouch Evža! Tak, ale aspoň někdo.
Tiše odemknu dveře a vejdu do ložnice" No ložnice….. moje ložnice je i zároveň obývací pokoj. Papouch už naštěstí spí. Vlezu si do sprchy a smyji ze sebe příšerný cigaretový kouř.
Když se konečně dostanu do postele je už jedna hodina. Natočím si budík na půl sedmou ráno. Nesmím zaspat! Zítra jdu do té nové práce.
"Vstávej! Vstávej! Vstávej!" budí mě ráno……. budík?!?!?!?!? Ne to není budík to je Evža!! "Sakra kolik je??" vylítnu z postele. Ó ne to ne!! Je pul osmé! To se může stát jen mě!! Vlítnu do koupelny a v rychlosti se nalíčím. Mám tam být v osm! Sem zvědavá jak tohle stihnu!!
Na to že je konec listopadu, ještě není moc velká zima. Obléknu si černou minisukni k tomu bíle triko. Ze stolku v předsíni drapnu kabelku. Hodím na sebe černou koženou bundu . Nad botama ani nepřemýšlím, obuji si kozačky na vysokém podpatku a vydám se do ulic.
Když už jsem před budovou té firmy do někoho nechtěně vrazím ! Je to docela silný náraz. Tomu dotyčnému vypadnou vypadli z rukou nějaké papíry. "Ou, promiňte," sehnu se, abych mu pomohla. "Dobrý, nic se neděje," řekne mužným hlasem. Začnu skládat papíry na a ani se na toho chudáka, kterému jsem ty papíry rozválela po zemi, nepodívám.
"Děkuji," poděkuje, když mu papíry předám do rukou. Až teď se na něj poprvé podívám. V tu chvíli mě zamrazí. On pozná že jsem v rozpacích. Koukám na něj s otevřenou pusou. "Bill," směje se šibalsky a podá mi ruku. Tss - on se mi směje??! "Sandra," usměju se a přijmu jeho ruku. "Moc mě těšilo …. Sandro, ale bohužel spěchám," posmutní. "Ano , to já vlastně taky," pustím mu ruku a rozběhnu se směrem do firmy.
Zaklepu na dveře s nápisem : "Generální ředitel"… dál to nedočtu, protože mi otevře postarší paní. Nejspíše sekretářka, kterou mám vystřídat. "Dobrý den," usměje se mile. "Vám také," popřeji. "Pojďte dál," pobídne mě. "Děkuji." "Ment počkejte, zavolám panu generálnímu řediteli že jste zde." "Ano, mile ráda počkám," usměji se.
"Můžete jít za ním," oznámí mi a ukáže k pootevřeným dveřím. "Sem nervosni ještě víc jak u maturity. Zhluboka se nadechnu a vejdu. Když v tom se zarazím. U stolu sedí…..
Pokračování příště....
Negi <3


Break princess 8. díl

30. srpna 2007 v 15:18 | Negi |  FF - Break princess
Ale on mě začne lechtat a já se svalím na zem. Rychle se zvednu a zamknu se v koupelně. Tom to teda nakonec vzdá a já můžu vylézt. "Tady máte snídani." Ukáže Billda na stůl, kde leží miska s cereáliemi. "No, na nic lepšího jsem se nezmoh" řekne a my s Tomem se už cpeme. Ještě že je dneska sobota!! "Ukaž, zalepím ti to." Příjde za mnou Bill s náplastí. "Tak teď vypadám snad ještě hůř než bez té náplasti." Prohlásím když se dívám do zrcadla. "Potřebovala bych to vydezinfikovat" "Jasně, tak chvilku počkej" řekne a už je zase pryč. "Jaůůů" řvu, když mi to Bill dezinfikuje. Den uběhne strašně rychle a já už musím domů. Při představě že to budu muset vysvětlovat sem zase na dně. "Tak se mějte a držte mi palce" rozloučím se s klukama a neochotně jdu domů.
DOMA:
"Ahoj, kde si byla?" zeptá se mě Hannah, která si chystá něco k jídlu. "Spala jsem u kluků" "A pr.." zarazí se, když mě vidí s náplastí na obličeji. "Co se ti stalo?" "Teď se mi o tom nechce mluvit, potom ti to řeknu. A kde je mamka s Taťkou?" zeptám se. "Museli na měsíc odjet" řekne Hannah a mě se strááášně uleví. Hannah se mě celý den ptá co se mi stalo a tak ji to nakonec řeknu, ale moc se mi do toho nechce.
Za ty dva dny se mi to docela zahojí….a už je zase pondělí!!
"Ahoj" pozdraví nás kluci ráno na zastávce. "Ahojky už se mi to docela zahojilo…." pochlubím se klukům a už přijíždí autobus.
Ve škole se mě Sarah ptá co se mi stalo. "ále, ségra mě jaksi pořezala" řeknu, ale ve skutečnosti to nedává jaksi smysl. Sarah se na mě podezíravě podívá a radši se dál nevyptává. Zase zvoní a tak si sednu do lavice za Tomem, který poslouchá ipod. Ve vyučování učitelka kecá nějaké bludy z dějepisu….. "Tomí, já se nudím" zakňourám. "Tak co s tím uděláme?" zeptá se. "Co uzavřít nějakou sázku?" navrhne a já přikývnu. "Už to mám! Kdo se trefí učitelce do výstřihu gumou, vyhrál" napadne mě šílená blbost, ale Tom souhlasí. Je to docela těžký, protože sedíme úpa vzadu. "O.K když prohraješ, budeš si muset vzít zítra do školy růžovou sukni" vypadne z něho a já lapám po dechu…..RŮŽOVOU??! A JEŠTĚ K TOMU SUKNI?! Si dělá prdel ne? Nakonec ale souhlasím a modlím se abych to vyhrála. "A když prohraješ ty, musíš políbit Janiku (holka, která po Tomovi strašně touží, ale je jaksi XXL) a dělat že se ti strašně líbí" vypadne ze mě a Tom hlasitě polkne….asi se mu udělalo jaksi nevolno. Nakonec to taky příjme a můžeme začít. Nejprve hážu já, ale nevypadá to slibně….trefím se do hlavy jedné spolužačce. Pak háže Tom, ale netrefí se:-)) Ještě se o to pokoušíme asi třikrát. "A teď se koukej" řekne Tom a přikrčí jedno oko aby měl přesnou mušku. Vypadá to fakt srandovně a tak se začnu nahlas smát a učitelka jde k naší lavici s pravítkem v ruce. Tom rychle ty gumy shrábne na ruku a neví kam s nima…..učitelka je už skoro u nás a Tom je strčí do pusy!!! Jak jde vidět značně ho to natáhlo, ale on to ustál….
"Co to tady je?!" práskne učitelka pravítkem. My s Tomem se na ni nevině kouknem. "Tak nám Kaulitz zopakujte co sem tady před chvilkou říkala" vyzve Toma aby povídal, jenže on nemůže bo má plnou pusu gumy….musí to být hnus mít v puse gumu! "Ehmmm" vyleze z něho a tak tak má zavřenou pusu. Těch gum jsme měli fakt dost a on si je tam všechny nacpal! Učitelka zakroutí hlavou a naštěstí odejde. Tom ty gumy rychle vyplivne do nějakého sáčku. Ještě se napije, aby zahnal tu hnusnou chuť. Poprosí Billa, aby nám dal jeho gumu, páč s oslintanou hrát nebudem…. "Jóó!!" potichu zařve Tom, když se trefí. SI DĚLÁ PRDEL NE?? JAKO TEĎ SI BUDU MUSET VZÍT DO ŠKOLY SUKNI!!!! Při té představě se mi dělá zle. "Neboj, já s tebou zajdu nějakou vybrat" ušklíbne se na mě. Mám zkažený celý den. Škola uběhne rychle a já už jsem doma. CRRR.. zazvoní zvonek a já mám takovou špatnou předtuchu že je to Tom:-( "Ahojky, tak jdem vybrat tu sukni ne?" no jasně že je to on! Nic jiného mi nezbývá a tak vezmu prachy(no prachy….to je spíš tak na dva kopečky zmrzliny!) a jde se. "Co tahle?" ukáže na nějakou růžovou mini. Bože já nechci žádnou sukni….ale zase si ji stejně nekoupím ani kdybych chtěla, jedině že by stála 1euro. "Tak si ji vyzkoušej!" strčí mi sukni do ruky a táhne mě ke kabinkám. Já se do toho neochotně nasoukám a ukážu se Tomovi. "ty vole!" vyjekne úžasem a stojí tam s otevřenou pusou. "Tak ji vezmem?" řekne když se vzpamatuje. "Hmm" řeknu a jdeme k pokladně. Předčasně vytáhnu peněženku, protože si nechci udělat před prodavačkou trapas. "Jejda já nemám peníze!! Myslela jsem že tam mám ještě svoje, ale Hannah mi je asi vzala"
Simue

The world is black 5. díl

30. srpna 2007 v 15:16 | Negi |  FF- The world is black
Po chvilce líbání mi už dojde dech:) a tak se od Toma odtrhnu. On chce něco říct, ale já mu zacpu pusu. Pak si mě položí na klín a zase se líbáme. Najednou si vedle nás někdo přisedne. My se od sebe odlepíme a brejlíme na toho kluka. Sakra! Dyť je to Theo!!! Ten kluk kterého mi dneska představoval Aaron. "Yeah, já nevěděl že tu někdo sedí sorry lidi" řekne a pořád sedí. "Vypadni Theo!" zařvu na něho. On se na mě podívá. Pořád sedí a tak Tom pronese: "No když se chudák nemůže zvednout, zvedneme se my" usměje se na mě a nese mě pryč. Kousek za lavičkou mě položí na trávu a zase se líbáme. Theo se nasraně zvedne a odejde. Po chvíli se zvednu. "Už musím jít Tome" řeknu smutně. "Ale proč?" koukne na mě smutně. "Teta se bude divit kde sem…." Řeknu a rozloučím se s ním. Když procházím okolo nějaké lavičky, všimnu si Thea. "Tak už sis užila?" odsekne. "No jasně…. Máš s tím nějaký problém?" ušklíbnu se na něho. "Holka…. Ty vůbec nevíš s kým mluvíš" upřeně se na mě dívá. "S klukem který si o sobě moc myslí?" nadzvednu obočí. On zakroutí hlavou. "Hele nemíním ztrácet čas s nějakým týpkem, který nemá nic jiného na práci než si honit ptáka" odejdu. On po mě ještě řve "S tebou jsem ještě nezkončil" toho si ale nevšímám a mířím si to domů. Z přemýšlení mě vyruší vibrace v kapse. "No?" "No ahoj Lotto!!!! Proč se sakra neozýváš?? Víš jak je mi sakra smutno?" vyjede po mě Nancy. "Jé no ahoj… no já…" nevím na co se vymluvit. "Do háje! Vykašli se na to. Jak se tam máš?" řekne a mě se docela uleví, že se nemusím vymlouvat. "Ajo jde to…." To už příjdu domů a jdu do pokoje. "Jak jde to? Máš nějaké kamarády?" "No ani ne…. Mám spíš samé problémy!" povzdychnu si. "Jakto???" "Aaron mi vyhrožuje….. že" zmlknu protože právě vešel do pokoje. "Že co?" ptá se Nancy. "že…" přemýšlím a koukám na něho. On se na mě podezíravě dívá. "že když neuklidím pokoj, zlechtá mě" řeknu rychle první kravinu co mě napadne. "Ach tak to jo… to sou ty tvoje problémy??" směje se… kecáme spolu asi ještě hodinu a pak mi vypne mobil!!! "Zasraný křáp!!" nadávám a hodím s ním o zeď. Pak už jdu ale spát, protože je přece jenom škola tak abych nezaspala.
Ráno se mi jako vždy nechce z postele….. nakonec se ale přemůžu a stejně vylezu. Ale to jen kvůli tomu, abych byla prvá v koupelně. "Sakra co tam tak dlouho děláš???" buší na dveře Aaron. Já po chvíli teda vylezu a jdu si nachystat věci.
VE ŠKOLE:
"Ahojky" usměju se na Toma. Ten se na mě ani neotočí. "Děje se něco??" zeptám se zaraženě. "Jo!" odsekne. "No a co?" zeptám se. "CO? Ještě se tak blbě ptej sakra!!" zvýší hlas. Celá třída se na nás otočí. Já vůbec nechápu o co de! "Hele Tome, vůbec nevím o čem sakra mluvíš!" on se rozhlídne…. Celá třída nás upjatě pozoruje. On mě chytne za ruku a táhne na klučičí záchody. "No tak o co jde?" nadzvednu obočí. On se opře o zeď. "Můžeš mi sakra říct co máš s Theem???" zvýší zase hlas. "Coby?" zeptám se zaraženě. "Jenže mi včera říkal že si mu kouřila ptáka" cože??? Jak takovou kravinu mohl říct…. Sakra! Žeby kvůli toho včerejška??? Říkal něco v tom smyslu že semnou ještě nezkončil! "Cože?? Tohle není pravda Tome! Věř mi" podívám se mu do očí. "Jak ti mám věřit??" podívá se na mě škaredě a odejde. Já jdu taky do třídy. "Uhni" kopnu do té pavoučí nožky která mi zabírá židly. Bill vyplázne jazyk a dá tu nohu dolů. Já si sednu a přemýšlím. "Tak to mu nedaruju!". Zvednu se a jdu za tím kokotem. Stoupnu si k jejich dveřím a po chvíli příjde Aaron "potřebuješ něco kočko?" usměje se na mě. "Zavolej mi Thea" řeknu mezi zuby. "Ale ale" příjde k nám i ten blbeček. "Co si to sakra myslíš???" chytnu ho za límec. "Klid klid holka" snaží se vyprostit ale moc se mu to nedaří. "Co si to řekl Tomovi??" zařvu na něho. "No že si mi kouřila péro. A neříkej že by se ti to nelíbilo" usměje se. Já se naseru a vrazím mu pořádnou facku. "To by stačilo! Okamžitě půjdete semnou!" odtrhne nás od sebe nějaká učitelka. "Doneste mi žákovské" rozkáže nám a tak se neochotně otočím a chci si pro ni zajít. "Počkejte slečno Riemerová! Půjdu s váma…. Napíšu to rovnou" udělá takový blbý ksicht a tak se teda zastavím. Příjdeme do třídy a já jí znuděně podám žákovskou. Tom se na mě blbě kouká. "Hotovo" usměje se. "Kurva proč já??" nadávám……
Simue

Avatarss!!! =*

30. srpna 2007 v 15:12 | Negi |  Avatary :-P
Photobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting
Photobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting
Photobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting
Photobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting
Photobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting


Pláču :'(

29. srpna 2007 v 18:23 Vzkazy
Holky já pláču ... za dnešek jen prozatím 30 lidí ? :'( Co dělám špatně :(

Cítím se vážně strašně,protože tohle je asi nejmenší náštěvnost za existenci tohodle blogu !!!!
Nevím jestli je vina na mojí nebo na vaší straně,ale strasně mě to mrzí a ničí :(
udělejte s tím něco......PROSÍM :'(


Boj za práva českých fans!!!

29. srpna 2007 v 16:03 | Krňula |  TH - Videjka(youtube)


Holky maj odvahu .. :) šikulky,mají můj obdiv

How to draw Tom Kaulitz

29. srpna 2007 v 15:56 | Krňula |  Videjka - Tom
To je.... krutý *IN LOVE*

Kopie Billa

29. srpna 2007 v 15:44 | Krňula |  Fotečky - Bill
wowec...ta holčina je fakt hustá*THUMBS UP* když sem na to poprvé letmo koukla, fakt sem si myslela, že to je Bill...

Oficiální americká stránka??!

29. srpna 2007 v 7:00 | Krňula |  News!!!
Na internetu se objevila informace, že Tokio Hotel budou otevírat speciální oficiální stránku pro Ameriku, kde budou informace, které se jí kolem Tokio Hotel týkají. Jestli je to pravda a kdy bude otevřena, to nevim. Ale jistě se to brzy určitě zjistí, jak to je.

IN DIE NACHT - RUSKO

29. srpna 2007 v 0:05 | Krňula |  Videjka - Twins
mno jejda :D jak si ten Bill vstane a jde si suveréně nakopnout Toma :D


TH wallíky(SYHRAEL)

28. srpna 2007 v 23:22

gustav.jpg image by syhrael wv2.jpg image by syhrael wv1.jpg image by syhrael tom1.jpg image by syhrael

1024x768-16.gif image by syhrael
900x600-1.gif image by syhrael 100x661-1.gif image by syhrael


jaký pán,takový pes

28. srpna 2007 v 23:21 | Krňula |  Srandičky;-D
jaký pán, takový krám ...
ale fotku s dredatou kytarou jsem nikde nenašla :-)Narozeninová oslava podle Billa a Toma!!!

28. srpna 2007 v 23:05 | Krňula |  TH - Rozhovory
Budou to narozeniny jejich života! Tokio Hotel dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi budou slavit své 18. narozeniny 1.září. Obě mega hvězdy se těší už na tohle datum věky. Super dvojčata říkají v exklusivním interview pro Bravo, jakou budou mít párty a co se teď pro ně změní!
Bravo: Proč se těšíte na své 18.narozeniny?
Bill: Těšíme se na to už osmnáct let! Tohle jsou nejdůležitější narozeniny ze všech! Vždycky k nim bylo tak daleko. Vždycky jsem dělal plány s Tomem a přáteli, co budeme dělat. Odteď je pro nás otevřený celý život. Ale 21.narozeniny jsou taky cool. Protože můžete chlastat v mnoha zemích. (N/A:cože ?? chlastat ?xD)
Bravo: To zní jako když chcete udělat pořádnou narozeninovou párty....
Bill: Budu hodně pít. A jsem rád, že to teď můžu říct na rovinu. Doteď jsme měli pořád stres, když jsme byli přistiženi s něčím, co není dovoleno ve věku 16 nebo 17. I když to dělá každá mladá osoba...
Tom: Podle mé nálady budu obcházet oslavu. Nemám teď naplánováno, že se ožeru. Ale na své osmnáctiny se můžete trochu orazit.
Bravo: Co na tuhle oslavu plánujete?
Bill: Budeme slavit už z 31.srpna. Máme pronajatý bar - místnost jenom pro nás. Párty bude mít motto "Casino Night" (Kasino noc). Protože konečně můžete jít v 18.letech do kasina. Shledáváme to hustý. Každý musí mít elegantní oblečení - s oblekem a tak. Kromě Tome, který chce mít černou teplákovou soupravu. Já už mám oblek ve skříni. (N/A: neříkal jsi náhodou,že si na sebe oblek nikdy nevezmeš?xD)Teď připravujeme místnosti - s cool nábytkem a tak.
Bravo: Jaké je menu?
Bill: To teď plánuji. Zítra mám schůzku, kde budu všechno ochutnávat. Rád bych měl Fast Food, ale taky thajské pamlsky. Mělo by to být víc odpočinkové jídlo.Lidi by tam neměli strnule sedět s nožem a vidličkou, kromě toho si vždycky můžou vzít něco čerstvého.
Bravo: Kdo přijde na vaši párty?
Bill: Bude to v menším poměru. Odhaduji kolem 50 lidí. Známí, příbuzní, přátelé a samozřejmě rodina.
Bravo: Už jste poslali pozvánky?
Bill: Ano, už jsme si o něco zažádali. Ale ještě jsem to neviděl. Věřím, že pozvánky dojdou jeden den před párty do schránek. Kvůli tomu důvodu dávám přednost pozváním přes SMS.
Bravo: Přijdou VIP přátelé?
Bill: Ne - nechceme mít VIP lidi na naší páry. Oddělujeme osobní život a práci. Známe pár VIP, ale s nikým takovým se nepřátelíme.
Bravo: Co si přejete na vaše narozeniny?
Tom: Dobrá otázka! Jsme rádi, že nejsme sami pozvaní. Nevěděli bychom, co nám dát za dárek. Ale nemáme přání. Hlavním důvodem je, že přijdou všichni lidé a bude zábava.
Bravo: A jak je to s vašimi řidičáky?
Bill: Čas nám zmařil plány. Vlastně jsme chtěli dostat auto a začít řídit. Doufám, že to brzy půjde.
Tom: Taky v to doufám. To bychom konečně mohli potom navštěvovat naše rodiny a přátelé častěji.
Bravo: Cítíte se už dospěle?
Tom: Cítíme se dospěle už od našich 13 let. Stáli jsme před diskem a říkali: "Nechte nás jít dovnitř!" Brzy jsme takový byli a nesli jsme vždycky hodně zodpovědnosti.
Bravo: Je tu něco, co jste vždycky chtěli dělat? Třeba jít do striptýzu?
Tom: Už jsem nad tím přemýšlel. Bylo by to opravdu cool jít na striptýz - do Reeperbahn, je to červená zóna v Hamburgu, například. Ale bordel by nebyl nic pro mě. Nebudu platit za sex, když ho můžu mít zdarma - a to od 12! (N/A : LoL,neříkal náhodou,že první sex měl ve 13 ? už se v tom ztrácím )
Bravo: Ale jako dospělí se stanete více zralými...
Tom: Uvidíme. Nejsem ale proti vztahům. Ale zatím to prostě nefungovalo. Ale možná teď - v osmnácti.
...................
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz

KLuci i dvěří (2006)

28. srpna 2007 v 22:53 | Krňula |  TH - Fotečky

OMG !!! co to má Bil za boty ? xD

georg má super ;o) :D

Ale jinak to tam Billovi strašně sluší ... až na ty boty,samozřejmně :D