Překlad z DE Brava 37/06

5. října 2006 v 17:03 | verulí |  TH - Rozhovory
Tak rozdílní Kaulitz - Twins=o))
Bill je romantik, Tom je odvážlivec:-D
Slavným německým dvojčatům bylo 17! Bill a Tom z Tokio Hotel. Ve velkém rozhovoru prozradili Bravu , co milují, co si myslí a o čem se hádají…
Tom nosí Schlabberlook (sry to se mi nepodařilo přeložit, ale asi to bude znamenat nějakej skejťáckej, volnej styl:D), Bill úzké kalhoty. Tom neříká "úletu na jednu noc" Ne. Bill věří na velkou lásku. Přesto: Tokio - Twins mají jedno magické spojení, drží vždy spolu.
S Bravem mluvili o tom co je spojuje a co je rozdděluje…
BRAVO: Vy jste přeci dvojčata. Tom je jen o deset minut starší. Lišíte se vůbec jako dvojčata?
Tom: Až na duševní spojení je všechno odlišné!
Bill: No jo, náš vkus pro holku je také stejný.
Tom: Souhlasím. Kromě toho máme často stejný názor. Slepě si rozumíme!
Bill: Sme spříznění! Například v noci se nám zdálo přesně to stejný, často říkáme přesně to stejný. A kdybysme byli někdy odloučený, poznáme, když se daří druhému spatně.
BRAVO: Na fotkách z dětství máte oba ještě stejné oblečení. Kdy jste se začali oblékat každý jinak?
Bill: Tak od sedmi let. Do té doby jsme byli úplně stejní!
Tom: Pak sme se chtěli oblíkat, každý jinak.
BRAVO: Líbí se vám co druhý nosí?
Tom: Samozřejmě to respektujeme. Ale já bych nikdy nemohl nosit takové úzké kalhoty jako Bill. Přijdou mi moc těsný přes zadek, je to komické.
Bill: Taky mi připadá směšný, když ti kalhoty bimbají pod kolenama.
BRAVO: Řeknete ostatním, když se vám něco na něm nelíbí?
Tom: Jasně, pak říkám: "Bille, to vypadá strašně!" (použila sem mírný výraz:-D, řekl tam Scheiße:-DD)
Bill: A já potom řeknu: "No a, to je moje věc!" (směje se)
BRAVO: Každý máte rádi jiný hudební styl. Jsou kvůli tomu často hádky?
Tom: Ne. Pravá hádka nikdy nebyla. Když sem měl sedm, začal sem poslouchat rockové skupiny jako AC/DC a Aerosmith. Bill byl právě ve svém Nena období.
Bill: Měli sme dva oddělené pokoje. Tehdy to pak byl vždy konkurenční boj, kdo pustí své zařízení hlasitěji. Hádali sme se jen někdy u televize. Když běželo na Viva Hip-Hop video, chtěl sem to vždycky přepnout - Tom ale ne. (směje se)
BRAVO: U tématu romantika jste také naprosto zajedno nebo ne?
Tom: Tohle vidíme úplně odlišně, teda jak se to vezme podle toho co člověk považuje za romantické. Já si myslím, že úlet na jednu noc je velice romantickej. (směje se)
Bill: Jak vidíte, Tom nemá o romantice vůbec žádné ponětí.
BRAVO: Co bylo nejromantičtější, co jsi kdy udělal, Bile? A Tome, co jsi kdy udělal nejmíň romantického?
Tom: Já bych u sebe označil za nejmíň romantický moje úlety na jednu noc, tam sem v každém případě zažil už několik neromantických momentů!
Bill: Když sem měl přítelkyni, tak sem občas pěkně nakoupil a uvařil pro nás. Zamkli sme se v pokoji, všude sem zapálil příjemné svíčky, koukali na DVD a celou dobu to bylo krásné.
Tom: Svíčky a vaření nejsou moje věc. Protože já jí raději navrhnu, že v posteli je to stejně nejpříjemnější. (směje se)
BRAVO: Kdo z vás dvou věří na pravou lásku?
Bill: Já na ní věřím. Musí to být tak velký pocit. Tak silný, že se tomu jen stěží něco vyrovná. Když ji člověk najde, pak mohou také spolu zestárnout. Ale jen málo kdo na světě má to štěstí, že pravou lásku najde. Existuje tolik lidí na zemi - je to skutečně těžké!
Tom: Já nevěřím. Snad mě někdy někdo přesvědčí o opaku. Snad existuje vztah, kde všechno klape.
BRAVO: Bille, proč nechceš "úlet na jednu noc"?
Bill: Pro mě to jednoduše není. Můj čas je tak vzácný. A rád bych ho strávil s lidmi, kteří pro mě hodně znamenají. Nikdy bych nepřistoupil na jedno rychlý číslo.
Tom: Já sem ale neřekl, že stojím jen o úlet na jednu noc. Klidně se ještě po tom někdy ozvu. A potom se znovu uvidí. Následně se může stát, že to bude úlet na dvě nebo tři noci. (směje se)
BRAVO: Jak se lišíte, když jste nazí?
Bill: Já mám na bradě mateřské znamínko - Tom ho má na tváři. Tom má širší nos než já. A kromě toho sem se 183 cm větší než on. Je malej. (směje se)
Tom: Bill je co se týče výšky větší. Ale všechno ostatní je u mě větší! (příšerně se směje)
Bill: Celý den tyto průpovídky, kdyby na tom alespoň něco bylo. A to není jen Tom. Georg se toho taky účastní. Tyto kecy se pořád opakují!
Tom: Kvůli mým výrokům se to nikdy neopakuje. To co sem řekl, tak tím sem se trefil přesně do puntíku. Člověk se musí umět podívat pravdě do očí. (oba se uvolněně smějí)
BRAVO: Existuje vůbec něco, co vás nikdy nerozdělí?
Bill: Přítelkyně!
Tom: Souhlasím!
Bill: Kromě toho by se mezi nás nikdy nemohla postavit holka. My vždycky držíme spolu. Když se s někým hádáme, sme hnedka jeden tým. Nás nikdo nerozdělí!
Tak tohle je můj úplně první překlad, někde sem trochu pozměnila věty, aby to dávalo smysl. A myslím, že jednu sem nemohla přeložit, jinak by tam mělo všechno bejt;-)... doufám, že se to dalo přečíst=o))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.