Nový domov 9.DÍL

4. října 2006 v 19:25 | verulí |  FF - Nový domov
9.DÍL:
Najednou uvidím černý stín osvícený bleskem, rychle vstanu a řeknu: "Bille, jsi to ty?" "Jo jo jsem." Potichu odemknu, chytnu Billa za ruku a rychle vtáhnu dovnitř. Obejmu ho a dám mu krákou pusu na tvář. Je na kost promoklý. Jeho ruka je úplně studená a to vše jen kvůli mně. Co nejtiššeji ho dovedu k sobě do pokoje. "Bille, je mi to strašně líto. Mrzí mě to. Promiň!" šeptnu. "Pst," řekne a usměje se.
Něco mě k němu přitahuje, nějaká neviditelná magická síla. Cítím to napětí, které mezi námi zavládlo. Už to prostě nevydržím a obejmu ho. No a že je mokrý, tohle přeci není vůbec podstatné. Začneme se jemně a něžně líbat. Je to tak nádherné. Pevně se k němu přitisknu a ruce mu položím kolem krku. Bill mě taky pevně obejme a ruce položí na mé boky. Za chvíli jsem od něj úplně mokrá, ale takovéhle věci vůbec neřeším, vždyť to není vůbec důležité. Líbáme se čím dál intenzivněji. Z ničeho nic mě Bill vezme do náruče a položí na postel aniž by přestal v líbání. Je tak něžný. Studí mě svýma prokřehlýma rukama, ale vůbec mi to nevadí spíše naopak. Naskakuje mi z toho husí kůže. Svléknu mu promoklé tričko a hladím ho po zádech. Bill mě jednou rukou hladí po celé délce těla a druhou mě šimrá ve vlasech. Nechci, aby tahle chvíle někdy skončila. Užívám si to jak nejvíc mohu.
Ale najednou se Bill ode mně odtrhne a řekne: "Prosím tě, mohl bych se u tebe někde vyspchovat?" "Jo jasně, támhle ty dveře vlevo vedou do koupelny," řeknu ne zrovna nadšeně, nechci, aby ode mně odcházel. Dá mi ještě krátkou pusu a odkráčí. Páni, ten mi dává, ale zabrat. Ještě asi 5 minut ležím se zavřenýma očima a vstřebávám tu nádheru. Potom si rychle svlíknu mokré kraťasy a tričko vyměním za suché. Jen tak v tangách a tričku zalezu pod peřinu a čekám. Ale Bill pořád nejde, nakonec opět usnu.
Probudí mě nějaké šimrání, otevřu jedno oko a první co zahlédnu, jsou ústa přibližující se k mým. V rozespalosti nevím vůbec co dělám. Rozpřáhnu se a nějakému tomu opovážlivci vrazím facku jen to mlaskne. "Au, za co?" ozve se ta osoba. Rychle otevřu i to druhé oko, promnu si je a vytřeštím. "Bille, promiň, já nechtěla, strašně se ti omlouvám, to nebylo úmyslně, opravdu ne!" omlouvám se mu.
Bill se tváří uraženě: "Ještě aby bylo! No teda, vypadáš jak andílek a přitom seš taková dračice. No nevím jestli ti odpustím." Tohle dodá už s úsměvem. Pochopím, že si chce hrát. Proč ne? Přistoupím na to. "Prosím, prosím, Bille, co mám udělat, pro to abys mi odpustil?" hraji si s ním a dělám na něj smutný očka. Bill dělá, že přemýšlí. Je na něj fakt super pohled :-))), oči obrácený vsloup (asi to hledá někde...... no hodně vysoko) a v tváři takovej ten přemýšlivej výraz.
Studuji jeho obličej, vážně mu to sluší i když je odlíčený. Ani by se nemusel malovat, jeho charisma a vnitřní krása bohatě stačí. Je v něm prostě něco nevysvětlitelně překrásnýho.Najednou si uvědomím, že Bill na mě mluví a mává mi rukou před obličejem. "Co je?" zeptá se mě. "Jsi v pohodě? Proč jsi na mě tak koukala? To mám vážně takovou ránu bez nalíčení?" Touhle otázkou mě zaskočí, ale rychle se vzpamatuji a řeknu: "Právě, že ne Bille. Jsi strašně krásněj i bez těch šminek. Máš v sobě něco........ nevím jak bych to řekla. Něco co mě strašně přitahuje," dopovím.
Celou tu dobu jsem se mu dívala do očí a cítila jak mezi námi přeskakují pomyslné jiskry. Bill mi chvíli kouká do očí a pak řekne: "Neli, to bylo krásný, ani nevíš jak sem šťastnej, že sem tě potkal." Obejme mě a začne krásně líbat. Je tak něžný. Opět mě začne hladit po celé délce těla, ale tentokrát na sobě nemám kraťasy. Cítím jak se rukou zastavil na mých tangách. "Aúúú," zavyje skoro jak vlk. "Neli tohle mi nedělej. Ty máš tanga!" Ó tak Billa vzrušujou tanga, hehe tak to sem nevěděla, hm já žádný jiný spodní prádlo nenosím, takže to má smůlu (nebo že by štěstí?:-))) usměju se vduchu.
Najednou někdo zaklepe na dveře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.