Nový domov 3.DÍL

4. října 2006 v 19:19 | verulí |  FF - Nový domov
3.DÍL:
Tak sakra co to má znamenat, jak dlouho chce ještě na mně ležet. Ale ty jeho oči, jsou nádherný, takový čokoládový, a tak prosebně na mě koukají. No prostě i přes svou výbušnou povahu mlčím a v klidu ležím dál. Jak on to jen dělá, že dokáže člověka takhle zhypnotizovat, to nechápu.
Když už si myslím, že mi zdřevěnělo celý tělo, najednou se ten kluk... (hm tak to asi vážně bude ten Bill nebo že by se malovali 2 kluci takhle stejně? ne to by byla moc velká náhoda) .... začne pomalu zvedat a opatrně vykukovat z regálů. Připomíná mi nějakého špiona..... hehe na co si to hraje? Že by nějaká schovka? Najednou se napřímí a hlasitě řekne: "Uf!" Podá mi ruku, pomůže mi vstát a věnuje mi nádherný úsměv. "Ahoj jmenuju se Bill Kaulitz a ty?" řekne.
Já na něj jen koukám a nemůžu se vzpamatovat, nejdřív mě tu povalí na zem, pak na mě asi 5 minut leží a teď dělá jako by takovéhle chování bylo naprosto normální. "Halooo! Probuď se!" mává mi rukou před obličejem a směje se. "Jsi v pořádku?" "Ne,nejsem!" odvětím mu naštvaně, jen co ze mě opadne prvotní šok a chci co nejdřív zmizet. Ale Bill mě rychle chytí za ruku. Chci se mu vysmeknout, ale drží mě pevně. "Pusť mě!" zaječím. Ale Bill se na mě opět koukne psím pohledem a řekne: "Promiň, nechtěl jsem ti nijak ublížit, vysvětlím ti to."
Ježiš to snad ne, už zas, úplně se roztíkám pod tím pohledem. To ne, to ne, nesmím a nechci. Ale to nejde odolat, asi mám slabou vůli. Kouknu na něj v očích pracně modeluji zlobu, i když uvnitř se musím smát a řeknu: "No? Tak vysvětluj já čekám!"
Bill na mě pohlédne v očích už zas ty rošťácké plamínky a řekne: "To se mi ani nepředstavíš?" "Tak jo, jmenuju se Nela Fischer." A než stihnu cokoliv dodat, Bill mi podá ruku a dá krátky polibek na tvář, jen letmý dotek jeho rtů ve mně vzbudí zvláštní pocit, až mě to samotnou zaskočí! Ne to nesmím, zakážu si veškeré pocity co ve mně vzbudil a dál řeknu s trochu rozhozeným hlasem: "Ale už vysvětluj, velice by mě zajímalo, co tě vedlo k takovýmu chování?" položím mu otázku a čekám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.