Bill a jeho prostředníček 1.DÍL

4. října 2006 v 20:01 | verulí |  FF - Bill a jeho prostředníček
1.DÍL:
Žiju v Magdeburku už 10 let. Chodím do zdejší školy. Všichni mě tam šikanujou a tak mě mama přeřadila na jinčí gympl.
Ráno jsem se vzbudila a nemohla jsem se dočkat pomyšlením na to že du do nové školy. Když jsem ze sebe konečně udělala člověka, vylezla z baráku a autobus už stál na blízké zastávce. Utíkala jsem na zastávku. Doběhla jsem k autobusu a nevšimla si že jsem do někoho drkla. A jéje dotyčný spadl na zem přímo do psího hovínka. Stála jsem tam jako opařená a když jsem se konečně vzpamatovala podala jsem mu ruku a vytáhla ho nahoru.
"Sorry." Řekla jsem mu. A on mi začal příšerně nadávat. Kluk který stál vedle něj se neudržel smíchy. Jenomže než jsme se všichni vzpamatovali autobus byl fuč. Na nic jsem nečekala a volala jsem mamě zatímco ti dva kluci odešli po svých a ten koho jsem zhodila do toho hovna se na mě otočil a ukázal prostředníček. Mama dorazila a hned co jsem nastoupila mě zprdla.
Pokouším se najít svou třídu a po dlouhém hledání ji nakonec najdu. Vlezu dovnitř a sednu si na jediné volné místo. Ucítím šílený zápach.
"Co to tady tak příšerně smrdí?" řekla jsem nahlas. Otočím se na svého nového souseda a zjistím že to je ten kluk, kterého jsem zhodila ráno před autobusem. Ten se na mě jen vražedně podívá a zase vytáhne ten svůj prostředníček.
Den proběhl docela v klidu. Od nových kámošek jsem se dozvěděla že ten kluk se jmenuje Bill a že prý zpívá v nějaké skupině nějaký Tokio, zbytek už jsem vědět nechtěla protože mě to vůbec nezajímalo, a že má dvojče které chodí do vedlejší třídy. Podle popisu to vypadalo že je to ten kluk který tam na té zastávce s ním stál a příšerně se chlámal.
Doneslo se ke mně že se mi chce Bill pomstít, a tak jsem si na něho dávala velký pozor. Až jednou na obědě se to stalo…..
(simuš)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.