Říjen 2006


Smixovaný twinsátka! Hihi x) =o)

31. října 2006 v 19:20 | Negi |  Fotečky - Twins
Sry jestli tady už nějaký sou! =o)

Mišmaš =o)

31. října 2006 v 18:44 | Negi |  Fotečky - Bill
Sou tady i starší fotečky. Mno a jestli tu některý ty fotky už máme tak sry. =o) PS: sou tady aj nějaký wally! (Se mi to nechtělo třídit, tak sry =o))) Su líná já vím =oD


Billíkův zadešek x)

31. října 2006 v 18:21 | Negi |  Fotečky - Bill
Mno co k tomu dodat. Tak snad: "Jééé!!" Hihi! x)

Hl. hvězda:-D

30. října 2006 v 16:42 | Negi a verulí |  Srandičky;-D
Tom: "Hej!! Je nenatáčejte, natáčejte jenom mě! To já jsem tady hvězda! Oni sou jenom kulisy."
Tom: "Já sem totiž ten nejdůležitější člen skupiny. Nabýt mé kytary, tak TH neexistujou."
Georg si myslí: "To je ale trotl, co si o sobe myslí? Mno, ale raději budu držet hubu, abych nedostal přes hubu jako minule, když sem řekl že se v tourbuse pochcal."
Tom: "Takže a mluvit taky budu jenom já! Aby bylo jasno!"
Bill:"Pchchch!! Tak to teda ne! Já chcu taky mluvit!"
Tom: "A jestli se ti to nelíbí tak támhle máš východ!"
Bill: "Fakt? Ty mě fakt vyhazuješ? Tak to já du! Tohle nemám za potřebí!"
Tom: "Pfffffff!!! To sem mu to nandal!"
Georg: "Ale jako Tome ted si byl hnusnej!"
Tom: "A co?!!"
Bill: "Honem, honem! Musím sníst nějakou tu čokoládu nebo se neudržím a rozbiju tomu poblblýmu bratrovi hubu!"
Bill: "Hmmm to je dobrota!"
Tom:"Oni sou na mě hnusní, furt říkaj že sem nenažranec a kyselina a ja už nevím co všechno. Ale to není pravda! Já mám hlad jenom někdy! Já jím jenom každou půlhodinu. A to jako uznejte že to není zas tak strašný!"
Tom: "Hmmm, ale už mám nějakej hlad. Nevíte kdy sem naposledy jedl?"
Moderátor: "Mno to nefím, ale fím to že sme tu dočista sami a nikde nikdo!"
Tom: "Co?!! To si ze mě děláte kozy!!!!"
Tom začal cítit provinění že ztratil kamarády a tak je začal hledat.
Tom:"Gusťo??!! Seš tu?"
Tom: "Geoo?! Tak kluci co sem vám udělal že ste se mi schovali?!"
David: "Tome co tady hledáš?"
Tom: "Kámoše!" ( v množným čísle=o))
David: "Mno počkej já myslel že máš jenom jednoho. Tak to se nedivím že na tebe holky tolik letěj když jich máš tolik, a nechtel bys mi jednoho půjčit?"
Tom: "Ty si kretén!!!! Já hledám bratra a spol!"
Mezitím kluci Tomovi schválně snědli všechno jídlo. =o))
Tom: "Cožé!!! Vy ste mi všechno sežrali?!!"
Tom rozzuřeně: "To si byl určitě ty Bille!! A to si říkáš bratr?! Počkej jenom já ti chytnu za ty tvoje pačesy a všecgny ti je vyškubu!!!"
Bill: "Hihi!!!! A víš proč sme ti to udělali? Páč si byl na nás hnusnej! A proto sme ti všechno jídlo schovali! A až se omluvíš támhle do kamery tak ti to možná dáme!"
Tom: "Tak dobře: Já se tady předevšema omlouvám že sem je ponižoval a..... klucí mám vás rád!"
Georg: "Muck! Já tebe taky Tome."
Bill si myslí: "A to ještě Tom neví že sme mu to jidlo všechno do mrtě vyžrali!"


Bills Fotoshooting - Paris

28. října 2006 v 14:54 | verulí |  TH - Promo fotečky
Nádherný photečky jenom Billíka =o)):

Kreslení Zwillinge =o)

28. října 2006 v 13:43 | verulí |  Fotečky - Twins
To je roztomilý:-*
A toto mi taky přijde kwásný =o))... jak má Billík Tomíkovu čapku xD

Myslíš to vážně? 12. díl

27. října 2006 v 21:03 | Negi |  FF - Myslíš to vážně?
Prudce trhnu hlavou. "Ufff!" Je to v poho spadl mi kámen ze srdce. Z atika vyleze Billda a přiběhne za mnou. "Copak jsi si zapoměl? Zeptám se s úsměvem na rtech: "Zapoměli sme si vyměnit čísla." Šeptne Bill udýchaně. "On na to vzpoměl? Jééé to je pěkný!" Jásám v duchu. Vyměníme si čísla a Bill ukáže prstem na svou tvář a šibalsky na mě mrkne. Okamžitě pochopím co po mě chce a vlepím mu malou pusinku na tvář. "Už musím letět, ale určo se uvidíme." Řekne a dodá: "Slibuju!" Roztomile se na něj usměju a zamávám mu. Bill mi roztomilý úsměv a zamávání oplatí a zmizí v autě!
Z krásného snu mě probudí vlhký psí jazyk, který ucítím na mých konečcích prstů. Škubnu sebou a rozhlížím se kolem sebe. "Rone co tady děláš mazej ven!" Podívam se na hodiny a v tu chvíli ztuhnu v půlce pohybu. "Kurňa to už sou tři hodiny odpoledne? To jsem spala tak dlouho?" Ani se nestihnu pořádně rozkoukat a už do pokoje vletí mamka a v rukou drží noviny. "Co to má bejt?" Řve po mě, jenža já po ní jen nechápavě čumím.Mamka si přisedne ke mě na postel a vrazí mi noviny do rukou. Nemohu uvěřit vlastním očím na titulku u tohoto článku je: "Má byl z TH novou přítelkyni?!" a pod ním sou naše fotky které jsou zdřejmě a nedělního odpoledne. Z mámou si vyměníme nechápave pohledy. "No co na mě koukáš tak blbě? Řve po mě dál. "Jak jí to mám vysvětlit? Mám ji říct pravdu? a nebo ji zalhat?" Hadám se sama v sobě. "No a co no, tak má Bill novou holku a co já s tím? Vypadne ze mě ta největší blbost co mě napadla! "Nedělej ze mě blbou, zas tak slepa nejsem, abych nepoznala svou vlastní dceru!" "Mami dovol, abych ti to vysvětlila. Prostě sme se potkali padly si do oka ašli se projít. Tak zase tolik nevyváděj!" Dořeknu zoufale. "Ježiši promiň!" Omluví se. "Vždyť se nic nestalo." Řeknu a kouknu se na ňu psíma kukadlama. "Tak co si uděláme na večeří?" Zeptá se. "Já nevím máme vůbec něco v ledničce?" "Jj jsem nakoupila, víš?!" Řekne máma pyšně. "Co kdyby sme si udelali třeba steaky?" "To je dobrej nápad!" Křikne mamka. "Já se jen upravím a hned za tebou příjdu." Řeknu.
"Moje "hned" trvá asi 15 min. Seběhnu dolů ze schodů, jenže při pohledu na mamku se musím smát. Smích musím dusit v sobě, abych se neprozradila. Mamka totiž po kuchyni tancuje a zpívá si. "Ehm, ehm." "Mami? Co tady vyvádíš? "Nic , to si jako nemůžu ani zpívat?" "Mami?! Ty seš nějaká jiná, vypadá jako by ti někdo dal!" Mama to okamžutě pochopí a řekne: "To je to na mě tak vidět?!" "Takže sem měla pravdu? A kdo to je? A jak to že si mi neřekla že máš chlapa?!" Zahrnu mámu otázkama. Mama si sedne na židli a všechno mi dopodrobna řekne jako své nej kamarádce. "No teda mami to bych do tebe neřekla." Řeknu a ušklíbnu se nani.
O týden později:
"Bill se celej týden neozval, ani SMS nenapsal. Zapoměl na mě! Já to věděla. Nevím proč, ale zavládl ve mě smutek." "Copak beruško?" Zeptá se mě mamka, když mě uvidí ležet na posteli jako tělo bez duše. "Nenapsal, nezavolal, prostě nevím neozval se." Řeknu zklesle. Máma už o mě a Billoví ví snad vše, všechno sem jí vyklopila. "Vždyť si sama říkala, že od toho nic nečekáš. "Hmmm říkala. Ale já nevím, stýská se mi. Že ty ses zamilovala?" Zeptá se mamka a šibalsky se na mě mrkne. "Ale mami.!" Řeknu a ušklíbnu se na ni. Stýská se mi po něm, jako po kamarádovi a ne jako po někom do koho sem zamilovaná. "Aaaaaha. Řekne mamka a poavedne obočí. "Nooo jen aby!" "Dodá pozvedne ukazováček a pak mě ním cvrkne do nosu. "Crrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!" Ozve se zvonek. "Jdu tam." Ozve se mamka.
Najednou se prudce otevřou dveře do mého pokoje....
Stojí v nich mamka. "To je pro tebe." Vivalím na mamku oči. "Kdo to může být?" Ptám se sama sebe. "Co když je to Bill? Chmmm, co si tady kuwa namlouvám?" U zrcadla se pro jistotu upravím a seběhnu schody dolů k hlavnímu vchodu. Dveře sou zavřený. "Kdo tam sakra může být......?!"

1. spřátelený blogís (Šárky)

27. října 2006 v 20:31 | verulí |  Spřátelené blogy =o))
Náš 1. spřátelený blogís, je naprosto súpa =o))... tady máte odkaz >>>klik<<< určitě stojí za shlédnutí =o)
A tohle nám vytvořila adminka blogu Šárka, móóóc děkujeme =o):

"Kaulitzi, ty ******!" 12.DÍL

27. října 2006 v 17:07 | verulí |  FF - "Kaulitzi, ty ******!"
12.DÍL:
Cože to je Bill? Poulím oči do tmy, ale jaksi nemůžu osobu identifikovat. "Mne-e, nejsem kde si na to přišel? Jen mám veselúúúúú nááááladúúúú," začne si zpívat a rozvalí se na postel. "Tak co,… chcete toho čmouda bo ne? Můj kámoš vám klidně dá i zadarmo, mě taky dáááál a pak mi ještě dal něco hodně dobrýho, takovýho sladkýýýho, mňamky," začne se olizovat a vstávat z postele. "Tak dete?" "Ne!!!" zavrtíme s Tomem záporně hlavou a pozorujeme jak se motá ven.
"To snad ne! Já sem fakt myslel, že de domů a on tady mezitím někde chlastal a hulil trávu!" nechápavě kroutí Tom hlavou. "Tak to bych do Billa nikdy neřekla," jen tak prohodím a začnu se oblíkat. "Co je? Neoblíkej se pojď za mnou ještě sme neskončili," Tom mě jemně uchopí za paží a přitáhne k sobě. "Ale Tomííí, já už jaksi nemám náladu, víš?" zamrkám na něj a přetáhnu si přes hlavu tričko. "Hm super, já toho Billa asi zabiju!" sykne nasraně a taky se oblíkne. Najednou se začnou z kuchyně ozývat nějaký hódně hlasitý zvuky. "Co to?" koukneme s Tomem na sebe. Ale ani jeden neví co by to mohlo být. Zní to jako by někdo někoho povzbuzoval. Tom na sebe ještě rychle hodí mikču a už pádíme za těmi zvláštními zvuky.
Panebože!!! Kdyby mě Tom neobjímal jednou rukou v pase, tak sebou asi švihnu na zem. "T… to… to je Bill???!" vyděšeně ale taky překvapeně ukazuju na osobu, co tancuje na našem barovém pultu. "Nj to je Bill!" vytřeští Tom očiska a dotáhne mě až k pultíku. "Bille!" křikne na něj. Ale Bill si ho vůbec nevšímá, dál se tam kroutí na písničku Get Right od Jennifer Lopez, ale jako musím uznat, že mu to de. Má fakticky rytmus v těle a vypadá tam úžasně. Jsou tu snad všeci lidi a všichni ho povzbuzujou, hlavně holky sou z toho úpe odvařený. "Mno… táák Bille, pojď dolů!" opět na něj křikne, ale je to jako by házel hrách na stěnu. Místo toho, aby seskočil dolů, tak se začne svlíkat. Pomalinku knoflíček po knoflíčku rozepne košili (je to fakt sexy), chytne její okraj a začne s ní točit. Hm… asi to má odněkud okoukaný. Nebo že by měl praxi?:-D Fakt tam vypadá jako profesionál =o). Pak chytne jednou rukou jeden konec košile a druhou rukou ten druhej. A prostrčí ho mezi nohama a začne dělat takový ty známý pohyby xD. Když ho to omrzí, vezme košili, roztočí ji a hodí po nějaké holce, která ji šťastně chytne a začne fetovat xD. Mno teda fetovat:-D jako že ji přiloží k obličeji a začne se šťastně tlemit. Mno… jo další bláznivá fanynka, ušklíbnu se v duchu. Mmnt co to ten Bill dělá? Zděsím se, když zjistím, že si začíná rozepínat jeansy. "Tome," drbnu do něj a hlavou kývnu směrem k Billovi. Mezitím si stihl rifle stáhnout a už na nás ukazuje svůj nádhernej zadeček:-D v černých boxerkách s nápisem Tom. Cože? Tom? Zarazím se, nemělo by tam bejt náhodou Bill? Hehe… on je asi ukradl Tomovi. "Bille, tak to ne, to už je moc!" zařve Tom a začne se sápat na pult. Teďkom by mě zajímalo, jestli chce zachránit bráchovu čest anebo je nasranej kvůli těm spoďárům, tlemím se. Všichni na Toma křičej ať ho nechá, že je to prdel. Ale Tomík je jako hluchej a už tahá Billa za nohu. "Tak sakra slez dolů a nedělej tu ostudu!" Hm… to je ten pravej co má mluvit o ostudě:-D. To máš marný říkám si v duchu, ale Bill mě překvapí, sám dobrovolně seskočí, rozdá ještě pár úsměvů a poklon:-D a někam se odplíží. Téda tak to bylo ródeo, řehtám se jak ještě nikdy v životě.
Párty pokračuje do ranních hodin, asi kolem 6 ráno odejde poslední osůbka a my můžeme konečně jít lehnout. S Tomíshkem si usteleme v ložnice, páč v mým pokoji nám zalehl Bill =oD. Od toho jeho vystoupení sme ho nevyděli, asi tam šel rovnou z kuchyně. Tom se ani o nic nepokouší, asi je taky hodně unavenej, usneme spolu v těsném objetí.
Probudí mě nějakej nezdvořák co mi cloumá ramenem a něco do mě hučí. "Nách mňa!" zabručím a otočím se na druhej bok. Ale to nepomůže, ten nějakej člověk je pěknej nezmar. Rozlepím jedno oko a zašvidrám na budík… 16:18, tý woe to je už hodin vymrštím se do sedu. Tomík ještě pořád zařezává a to doslova chrápe jak starej dědek a vypadá to, že by ho neprobudila ani atomovka. Pak si uvědomím příčinu mýho probuzení, obrátím se na druhou stranu, ale nikdo tam není. Že by se mi to zdálo? Zamyslím se, ale najednou zaslechnu dávivé zvuky z koupelny. Jesus on tam někdo zvrací! Zděsím se a pomalinkými kroky dojdu ke koupelce.

Bill mix wallů

27. října 2006 v 12:06 | verulí |  Wallpapers - Bill

Tom mix wallů

27. října 2006 v 11:47 | verulí |  Wallpapers - Tom


50 Jahre Bravo (3) - 21.10.06

27. října 2006 v 11:23 | verulí |  TH - Fotečky
Billík s Nenou =o))
Téééda ten musel bejt móóóc šťastnej... =o)
Tady vypadá fakticky jako ďáblík xD

Krájím xD

26. října 2006 v 15:17 | verulí |  Srandičky;-D
Celkem hustý videjko, co na něj říkáte? xD... mno ještě by to chtělo lepší zpěvačku a bude z toho hit =oDD

CZ Bravo GIRL! 22/06

26. října 2006 v 12:27 | verulí |  Časopísky
Dneska sem šla mrknout do trafiky, že si koupím nějakej časák a narazila sem na new Bravo GIRL! normálně tam dali plakátek Tokiáčků i s jejich věnováním... tak sem ho musela samozřejmě koupit =o)), tady máte scany:
Nádherný a doufám, že to s tím koncertem myslí vážně a bude tu co nejdřív...

Bill & Tom... ehm, ehm xD

25. října 2006 v 19:42 | verulí |  Animačky
Mno nevěděla sem jak mám tuhle animačku nazvat xD
ZDROJ: >>tady<<

Jo a Bill ! =o))

24. října 2006 v 19:44 | Negi |  Srandičky;-D
http://www.myvideo.de/watch/195431 Tak, jako je to taková blbost.Možná mi budete nadávat proč sem to sem dala,ale mě se to strašně líbí a nevím proč! Je tam Jo z Killerpilze a Billík tak se na to jukněte a pak kdyžtak napište jak se vám to líbilo či nelíbilo!